HİKAYEMİZ

Ailemizin tekstil hikayesi 1900’lü yılların başında Bursa Meydancık’ta başlamıştır. O dönemde dedelerimiz jakarlı dokuma yaparken büyükannelerimiz de ipek böceği yetiştiriciliği ve ipek iplik üretimine devam etmişlerdir. Bursa o dönemlerde ipekli dokumanın dünyaca ünlü merkezlerindendir. Üretilen bu iplikler d önemin kutnu, sevai, kemha, diba gibi Bursa’ya has kumaşlarda kullanılmaktaydı. 1900’lü yılların sonuna doğru ailemizden gelen bu tecrübe ve birikim, modern teknoloji ile birlikte ev ve atölye üretiminden tekstil sanayi üretimine evrilmiştir.


“Karakterli ve konforlu bir yaşam alanı”

Tekstil her zaman tasarımcılar açısından mekana yaşanılabilirlik katmak için bir tutku olmuştur. 4 nesilden fazla olan tecrübesi ile Orlena tekstil ürünlerini karakterli ve konforlu bir yaşam alanı için müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimize halı, throw, kırlent, masa örtüsü, runner, yatak örtüsü ve ev tekstili konusunda farklı dekorasyon tarzlarını kombinleyebilecek yüksek kalite ürünler tasarlıyoruz.

Orlena, kendine özel tasarımları ile farkını göstermektedir. Her desen belirlenmiş stil ve mekanlar için; teknik ve yaratıcılığın oluşturduğu kusursuz simya ile özgün ürünler ortaya çıkarmaktadır.

“Tecrübe yaratıcılık ile buluştu!”

Uzman tasarım ekibimiz sezonluk trendlerden etkilenmeyen klasik ürünler sunmakla birlikte çağdaş yaratıcılığın sınırlarını sonuna kadar zorlamaktadır.

Tercihi yaratıcılık ve kalite olan müşterilerle bizi buluşturan, yenilikçi ve ince zevklerle bezenmiş ürünler tasarlama yeteneğimizdir.

Müşterilerimizin kendi tarzlarını korumalarına ve geliştirmesine yardımcı olmak firmamızın en önemli özelliklerinden biridir. Üretim sürecini müşterilerimizle yüksek işbirliği ile sürdürmekteyiz. Gerektiğinde en spesifik isteklerini bile tecrübemizi kullanarak karşılamak üzere onları yönlendirir ve tavsiyelerde bulunuruz.

“Kalite tesadüf değildir!”

Üretimde yılların verdiği tecrübe ile iş partnerlerimize optimum çözümü sunabileceğimize eminiz.

Jakarlı tezgahlarımızda yıllık üretim kapasitemiz 1.500.000 m2’yi bulmaktadır.

Tecrübe ve teknoloji ile harmanladığımız üretimde, detaylara önem vererek gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol Orlena’nın gelişimini ve hızla büyümesini açıklamaktadır.

Tüm ürünlerimiz zararlı kimyasallar ve doğayı tehdit edecek maddeler kullanılmadan Oeko-Tex standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.